Aprocity.hu ingyenes apróhirdetési oldal
Vasárnap, 2017-09-24, 5:04 PM
Üdvözöllek Vendég | RSS

Főoldal Apró portálRegisztrációBelépés
Honlap-menü
Hirdetés
Főoldal » Hirdetőtábla » Szolgáltatások különböző területen » Internet, WWW, programok, hálózatok [ Hirdetés feladása ]

Szlovák tolmács állás, kiemelt bérezés
Kínál | 2017-02-02, 9:53 PM
Építőipari cég keres 25-40év közötti hölgyet szlovák tolmács asszisztens munkakörbe, kiemelt bérezéssel.
Feladatok:
-tolmácsolás szlovák nyelven
-árajánlat készítés
-bejövő telefonok kezelése
-kapcsolattartás az ügyfelekkel
-háttér adminisztráció
Elvárások:
-szlovák nyelv anyanyelvi szintű használata szóban és írásban
-számítógép használat (excel, word, powerpoint)
-jó kommunikációs készség
-rugalmasság
-önálló munkavégzés
Cégünk tetőszigeteléssel foglalkozik. Fényképes önéletrajz szükséges magyar és szlovák nyelven. Motivációs levél magyar nyelven.

sdezso@mail.com
+36-70/883-883-7
Kapcsolattartó: Schmidt Dezső E W | Telefon: 06708838837
Megtekintések száma: 118 | Érvényessége: 2017-03-02 | Helyezés: 0.0/0
Keresés
Hirdetés